logo-anma sm

O nas

Poznaj naszą historię

Kim jesteśmy?

Historia naszego biznesu rozpoczęła się w 1993 roku.

Jako firma rodzinna rozpoczęliśmy od produkcji choinek sztucznych i wieńcy. W ciągu niespełna 3 lat zapotrzebowanie na choinki sztuczne i wieńce zwiększało się w tak dużym tempie, że postanowiliśmy sami rozpocząć produkcję folii PVC. Pierwsze maszyny produkowały 2 tony dziennie co wystarczało na ówczesne zapotrzebowanie klientów i możliwości firmy. Z biegiem lat rozbudowywaliśmy się i konsekwentnie rozwijaliśmy swoją firmę. Wprowadzaliśmy do naszej oferty nowe produkty oraz zwiększając grono naszych krajowych jak i zagranicznych klientów wyrośliśmy na lidera produkcji choinek sztucznych i folii PVC. 

Obecnie te doświadczenia pozwoliły nam osiągnąć ugruntowaną pozycję i bezapelacyjnie czołowe miejsce wśród europejskich producentów w branży wyrobów świątecznych z igliwia i drutu. 

30
lat doświadczenia
Proces produkcji

Każdy produkt jest wyjątkowy - dlatego nasz proces produkcji jest starannie dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki temu, gwarantujemy najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Jak pracujemy?

Szybko i skutecznie - nasza praca to nasza pasja! Dbamy o każdy szczegół, by zawsze dostarczyć najlepsze efekty dla naszych klientów.

Atesty
Certyfikaty
Dopuszczenia

Nie tylko mówimy o jakości - potwierdzają to nasze atesty i certyfikaty.

This site is registered on wpml.org as a development site.